Choď na obsah Choď na menu
 


Rok 2009

Rok 2009

 

29.12.2009   Je to neuveriteľné, ale máme tu druhú aktualizáciu behom dvoch dní :D

 

Dnešné krásne počasie sme  využili na prechádzku, spoločnosť nám opäť robili australák Goodie s paničkou Zuzkou..tentokrát baterka nesklamala, fotky nájdete tu.

 

28.12.2009   Dnes sme si spolu s kamarátmi Meginkou a Goodiem a ich paničkami Kikou a Zuzkou užili úžasnú povianočnú vychádzku na Kačín. Počasie bolo nádherné-takmer jesenné, o to viac ma mrzí, že som nenabila baterky do foťáku...zvládok chudáčik iba jednu fotku naších zasvinených vykukov. Fotila aspoň Zuzka, foto nájdete tu

 

V galérii máme tiež fotky z ostatných decembrových vychádzok.

 

Pri takejto hromadnej aktualizácii nemôže chýbať ani nový vtip týždňa, nájdete ho tu.

 

A samozrejme vám všetkým prajeme čo najbujarejšiu oslavu Silvestra a všetko dobré do nového roku!

 

3.12.2009   Na dnešnej prechádzke dvoch "chutných orieškov" -ako jeden milý pán poznamenal, sme si urobili  minitalentdogshow :D Výsledkom sú dve videá Rheuškinej chôdze pri nohe, každé z iného pohľadu :)), nájdete ich  tu a tu. Autorkou a ako môžete počuť aj režisérkou je Kika. (videá šikovnej Meginy na ich stránke už čoskoro)

Tiež sme vyplodili malé dogdancingové predstavenie, nájdete ho tu. Rheuška bola  vykoľajená z toho, že po každom cviku nenasledovala odmena a tak bola v niektorých cvikoch - najmä tých nových, neistá...no mylsím že svoju filmovú premiéru zvládla výborne ..hneň na úvod môžete vidieť našu horúcu noviku: ničenie babičkinej krabice na vianočné koláče alias "vrt" :))

 

30.11.2009   Máme nový vtip týždňa, nájdete ho tu.

...a čo iné máme nové? Agility nám už kvôli počasiu pomaly končí, venujeme sa teraz skôr trikom z dogdancingu a tiež sa snažím Rheušku presvedčiť, že chôdza pri nohe je stašná zábava. Ona to však veľmi nechápe a aj naďalej sa tvári ako týrané zvieratko. Budem sa snažiť nájsť nejakého dobrovoľníka, ktorý tieto naše pokusy zveční :)))

 

18.11.2009  Aby som dohnala resty, máme tu hneď dva nové vtipy týždňa.  Zlá správa je, že mali byť tri, no ten neslušný sa mi neviem akou záhadou vyparll z mailovej schránky..takže si naň budete musieť ešte chvíľku počkať.  :))

 

2.11.2009 Vo fotogalérii nám pribudli fotky z jesenných vychádzok, nájdete ich tu. Rheuška si toto ročné obdobie užíva, behá ako zdivelá a vymýšľa hlúposti.

Na fotkách tiež nájdete dvoch malých šušňov -sú to chlapáci z chov. stanice My fellow. Jedno čierne satanča je stále ešte voľné :)

Máme tiež nový vtip týždňa, nájdete ho tu.

 

26.10.2009 Ďalší týždeň pred nami, na jeho spríjemnenie máme nový vtip, nájdete ho tu.

Inak sa nám darí dobre, rana na paprčke sa hodí, medzi časom sa Rhei urobila ďalšia- tentokrát pod pazúrom ale snáď to už bude v poriadku.

Cez víkend sme sa stretli s kamarátmi z Dogfóra a urobili sme si menšiu Tour de Hrádza. Hafani sa vylietali a paničky pokecali, čiže misia splnená :) Keďže počasie nebolo ideálne, chýba nám dokumentácia..podarila sa len jedna grupenfotka

 

 

Obrázok

 

 

16.10.2009  Tak sa mi konečne podarilo dokončiť článok z Chorvátska, nájdete ho tu. No a tiež máme v predstihu nový vtip týždňa, ktorý síce nie je protichlapský ako som sľubovala, no myslm si že stojí za to :)

Ešte tu mám pre vás malú rekapituláciu posledných týždňov. Prvý októbrový víkend sme sa zúčastnili výcviku poslušnosti a stôp v Zbraslavi, organizovanom ako inak výcvikovou školou Moravia dog school. Až na brutálnu kosu bolo bombovo, precvičili sme poslušnosť, trošku pobehali agility a pričuchli k stopám. Rhulke to išlo vynikajúco a keby mal deň aspoň 40 hodín, určite by sme sa venovali aj tomuto odvetviu športovej kynolôgie. V sobotu sme sa zúčastnili srandozávodu, v ktorom sme obsadili prvé miesto!!!

Ako to už býva, raz si dole a raz hore...a tak sa Rhei minulý víkend podarilo fajne si narezať paprčku. Výsledkom boli 2 stehy, ktoré však s pomocou ich čiernobielej potvorskej majiteľky nedobrovoľne opustili miesto svojho pôvodného určenia Zostáva mi len dúfať, že sa jej to nejako zahojí aj bez nich.

 

27.9.2009 Máme nový vtip týždňa :))

 

22.9.2009 Prvá časť článku z Chorvátska je zosmolená a nachádza sa kde inde ako v sekcii články :)

Asi sa vám to bude zdať neuveriteľné, ale okrem článku máme nový aj vtip týždňa.

...tak snáď sa všetci tešíte!

 

17.92.009  Huráá, fotky z Chorvátska sú na svete a nájdete ich tu.

Na článku sa pracuje, poprosím ešte o pár dní strpenia :))

 

16.9.2009  Aj keď neskoro (s oneskorením 1 týždňa) ale predsa..dnes sa nám konečne podarlo osláviť Rheine prvé narodeniny!!
Upiekla som jej pečienkovo-kuraco-syrovo-párkovú tortu s paradajkami a asi
prvý krát po pol roku môzem povedať, že Rhei chutila večera..teda až na tie paradajky ktoré povypľúvala :))

 

Všetko najlepšie pampúšik!!!

 

Obrázok

 

 

 

12.9.2009  Šťastní a zdraví sme sa vrátili z Chorvátska. Čo najskôr sa pokúsim zavesiť na internet fotky a až motyka vystrelí aj napísať nejaký ten článok.

..malú nápovedu o tom, ako sme sa mali nájdete v rubrike vtip týždňa :))

 

 3.9.2009  Celé leto sme pilne trénovali agility a výsledkom je, že Rheula už zvláda všetky prekážky s výnimkou hojdačky. O tom, aké sme šikovné sa môžete presvedčiť tu, tu a tu :)) Za videjká vďačíme Janke!

Zajtra vyrážame na Chorvátsky ostrov Krk, kde sa zúčastníme výcviku vodnej záchrárčiny. A aby vám nebolo ľúto, do rubriky vtip týždňa som dnes pridala rovno dva vtipy..tak prajem príjemnú zábavu (teraz neviem či sú komickejšie tie vtipy alebo videá) a držte palce aby sme sa neutopili :))

 

29.7.2009  Dva dni po zverejnení prvého vtipu týždňa ma istí nedočkaví a jemne neodbytní jedinci donútili pridať ďalši, nájdete ho v sekcii Vtip týždňa

 

28.7.2009    Do galérie boli vložené staronové fotky z korytnačej prechádzky- nájdete ich tu a z víkendu stráveného v Terchovej- tu

 

27.7.2009    Spustenie stránok- juchuchú, konečne sa to podarilo!!

Kniha návštev je funkčná, som pripravená počúvať chválu :) ..keby sa našli aj nejakí kritici, prežijem.